Zpráva o návštěvnosti webových stránek SDČR

Vážení čtenáři a návštěvníci našich stránek,

máme tu další rok fungování webových stránek Svazu důchodců ČR, o.s. Věříme, že na nich nalézáte především to, co hledáte – ať už jsou to informace z vedení Svazu, obsáhlé či méně rozsáhlé zpravodajství z krajů naší vlasti a jejich jednotlivých organizací, pak také Zpravodaje, nabídky rekreačních pobytů, zprávy o věcech, které jsou pro seniory bez rozdílu věku a pohlaví důležité, nebo třeba zajímavosti a perličky pro pobavení, či potěšení.

V současné době evidujeme na těchto „svazových“ webových stránkách 322 příspěvků, dále pak bezmála 500 fotografií. A co podle statistik stránek patří k nejprohlíženějším a nejčtenějším příspěvkům? Jednoznačně vedou „rekreace“ následované informacemi o zvýšení důchodů v roce 2011 a pak také čtvrtletník – Zpravodaj SDČR.

Všimněte si, prosím, na přiloženém grafu, že měsíčně přistupuje na webové stránky více jak 3 tisíce internetových čtenářů. To je na jedné straně potěšující a na druhé straně zavazující. Protože všem bychom rádi vyhověli. Nebylo by od věci tu napsat „ALE“ – nebuďte jenom pasivními čtenáři, podělte se s námi ostatními o své zážitky, o zprávy z vašich akcí a organizací, ať už jste z Aše nebo česko-slovenských hranic. Rádi vaše příspěvky zpracujeme a na stránkách zveřejníme.

    Hana Němcová, místopředsedkyně SDČR, o.s.
a Marek Veselý, správce webových stránek

graf_1.jpg

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *