Co najdete v lednové “Době seniorů”?

    Čtenáře jistě zaujme novoroční vystoupení předsedy Rady seniorů ČR Zdeňka Pernese, v němž mimo jiné hovoří o úkolech, které si naše největší seniorská organizace stanovila pro rok 2014. Mj. půjde o mimořádné valorizace starobních penzí a o obnovení zrušené úlevy na dani pro pracující důchodce.

ds.gif

    Doba seniorů přináší rovněž podstatné body z obsahu memoranda, s nímž RS ČR seznámila účastníky konference na téma „Dočkáme se vládní strategie pro zdraví seniorů?“, která se koncem uplynulého roku konala pod záštitou předsedy poslanecké sněmovny PČR.

    Dovíte se také, co českým seniorkám a seniorům do roku 2014 přeje Miss World a finalistka soutěže StarDance Táňa Kuchařová.

    V lednové Době seniorů čtenáři najdou i rozhovory se spisovatelkou Taťanou Březinovou a hercem Janem Vlasákem, pravidelné poradenské rubriky k právu, otázkám bydlení či práce s počítačem, oblíbené seriály, stejně další díl soutěže o rekreační pobyt v Řecku a další soutěže o zajímavé ceny.

    Doba seniorů jako jediné periodiku v ČR pokračuje ve zveřejňování seznamu poskytovatelů slev a výhod pro seniory v rámci nyní již celostátního programu Senior Pas. Nechybí samozřejmě ani tribuna čtenářů, rubrika vybráno z kalendáře, oblíbená rubrika humoru ani rubrika pro bezplatnou inzerci a oznámení čtenářů.

(fav)

leden_14.jpg

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *