Co připravil SDČR ve Žďáře n/S. pro seniory Žďáru a okolí na 1. pololetí 2014

    Tak jako každý rok jsme ve výboru MO připravili informační leták na 1. pololetí a tyto letáky jsme roznesli a rozvezli každému členu naší organizace (870 členů ze Žďáru a okolních vesnic). Připravili jsme 4 jednodenní zájezdy a 4 pobytové zájezdy, z nichž 2 zájezdy budou ve 2. pololetí, ale přihlašují se již v 1. pololetí.

Zájezdy jednodenní: 1. Rájec n/Svit. – výstava kamélií, Prostějov – procházka, Čechy pod Kosířem – historické kočáry. 2. Polsko – Kudova Zdrój, nákupní zájezd a prohlídka lázeňského města. 3. Praha – ZOO, Trojský zámek. 4. Znojmo – okružní jízda, Loucký klášter, malovaný sklep Šatov.

Pobytové zájezdy: 1. Maďarsko – termální lázně, výlety. 2. Šumava – Zadov, procházky po okolí, výlety autobusem. 3. Chorvatsko – Stari Grad ostrov Hvar.  4. Jablonecko – Lučany nad Nisou, procházky po okolí, výlety autobusem.

Z dalších akcí jsme připravili: Divadelní představení v Horáckém divadle v Jihlavě sezona 2014 – 2015, kurzy na počítačích, turistické vycházky, taneční podvečery, podvečery s videem, relaxační centrum. Podrobné informace jsou v informačních letácích. Aktuální akce jsou v našich vývěskách a v Novinách žďárské radnice. Přihlašování zájezdů se uskutečňuje podle termínů na informačním letáku.

Jan Havlíček, člen výboru MO ve Žďáře n/S.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *