Co najdete v únorové “Době seniorů”?

    Čtenáře jistě zaujme rozhovor týden s populární Marií Tomsovou. Bývalá televizní hlasatelka, která se stala jednou z tváří projektu Senior Pas, v něm hovoří o své současné práci, o tom, co pro ni znamená dobročinnost a prozrazuje také, jak se ve svých 62 letech  stále udržuje duševně a tělesně ve formě i co dělá pro svoji krásu.

ds.gif

Zaujme jistě také rozhovor s válečným hrdinou, brigádním generálem Jaroslavem Klemešem. Poslední žijící parašutista, který byl do okupované vlasti vyslán z Londýna, vzpomíná na válečné události i na to, jaký osud po válce postihl mnohé příslušníky zahraničního odboje.

Čtenáři se v Době seniorů dovědí, o čem jednali zástupci Rady seniorů ČR s nejvyšším vedením veřejnoprávní České televize. K obsahu únorového vydání patří pravidelné poradenské rubriky, v nichž se mj. rozebírá dopad změn v novém občanském zákoníku na problematiku bydlení.

Čtenáři v Době seniorů najdou samozřejmě i své oblíbené seriály, velkou křížovku a další soutěže o ceny, mezi nimiž je i pobyt u nádherného řeckého moře ve Stavrosu. V Tribuně čtenářů si můžete přečíst, co si o různých problémech naší současné společnosti myslí čtenáři DS a v rubrice Inspirovna by vás mohly možná motivovat mj. akce seniorů z Kladna.

(fav)

unor_14.jpg

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *