Co přináší březnová “Doba seniorů”?

    Čtenáře jistě zaujme už na titulní straně avízovaný rozhovor s předsedou Rady seniorů ČR Zdeňkem Pernesem. V rozhovoru totiž rozebírá, jak si představuje politiku nové vlády ve vztahu k seniorské populaci a jejím oprávněným požadavkům.  Na jejich podporu totiž v předvolební kampani vystupovali i mnozí představitelé současné vládní koalice. Rada seniorů jim nyní jejich sliby bude důrazně připomínat. Zejména pak ty ohledně valorizací penzí, zrušení daňové diskriminace pracujících důchodců i problematiky sociálního bydlení.

ds.gif

Dovíte se také o seniorském dárci krve, který už má více než 400 odběrů a stále v dárcovství pokračuje. Herec a zpěvák Josef Laufer v Době seniorů hovoří o svém životě a práci i o tom, jak čelí stárnutí. Ve finále soutěže o řecké moře pátráme po rodišti filozofa Aristotela, zajímavé ceny však čekají i na vítěze dalších soutěží.

Nechybí samozřejmě oblíbené seriály a pravidelné poradenské rubriky, již také pravidelný seznam firem, kde můžete uplatnit výhody Senior Pasu a součástí březnového vydání Doby seniorů je tentokrát i nabídka letních rekreačních pobytů, se kterou přichází Svaz důchodců ČR. Doba seniorů informuje také Národním týdnu trénování paměti, který se uskuteční od 10. do 16. 3. 2014, výstavě o českých pobytech slavného Karla Maye v Ústí nad Labem i o dalších zajímavostech.

(fav)

brezen_14.jpg

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *