Co najdete v dubnové “Době seniorů”?

    Čtenáře jistě zaujme analýza penzí českých starobních důchodců. Mimo jiné z ní vychází, že se nenaplnily   předpovědi  o dramatickém růstu počtu příjemců starobních důchodů, jimiž někteří politici v minulosti často až hystericky odůvodňovali  škrty v sociální oblasti. Jak vyplývá z nejnovější analýzy, počet příjemců starobních penzí  v posledních dvou letech začal naopak klesat.

ds.gif

    Rubrika s názvem Naše téma seznamuje s praci známého reportéra Stanislava Motla. Tento novinář vystopoval v uplynulých letech řadu nacistů, kteří se během německé okupace dopustili na našem území válečných zločinů. Napsal nyní také knihu o Josefovi Kalinovi z Třebíče, který v pekle koncentračního tábora Buchenwald zachránil před smrtí tisícovku převážně dětí.  Ačkoli sám byl také vězeň, zorganizoval  tam záchrannou akci, která v dějinách druhé světové války nemá obdoby. Zatímco v Izraeli se dočkal nejvyšších poct, u nás se o jeho hrdinství téměř neví.

    Známý zpěvák Viktor Sodoma se Době seniorů v rozhovoru svěřil, jak se udržuje i v 69 letech stále fit. Ani v dubnovém vydání Doby seniorů nechybí populární poradny, oblíbené seriály, velká křížovka a další soutěže o ceny. Čtenáři se doví, kdo vyhrál několikadílnou soutěž o pobyt u moře v řeckém Stavrosu.

    Dubnová Doba seniorů zveřejňuje i další pokračování seznamu firem, které poskytují různé výhody a  slevy v rámci programu Senior Pas  a najdete v ní i pozvánku na veletrh FOR SENIOR v Praze.

(fav)

duben_14.jpg

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *