Slavnostní výroční členská schůze Klubu seniorů (Nové Město na Moravě)

    Výroční členská schůze naší základní organizace Svazu důchodců České republiky v Novém Městě na Moravě začala 24. února 2014 slavnostně. Zahájila ji  předsedkyně Libuše Topinková. Nejprve přivítala naše milé hosty – starostu našeho města Michala Šmardu a místostarostu Stanislava Marka a poděkovala jim za příspěvek 20.000 Kč  na činnost KS pro rok2014.

Následně popřála a předala kytičku za všechny členy Klubu seniorů bývalé naší předsedkyni Aleně Albrechtové k osmdesátým narozeninám, kterých se právě tento den doživá. Rovněž s kyticí popřáli Aleně také starosta  i místostarosta našeho města. Alenu to velmi potěšilo, měla radost, že se na ni nezapomnělo. Všem za gratulaci poděkovala.

Oba zastupitelé dostali možnost promluvit k našim členům, kterou využili. Museli však brzy odejít, protože spěchali na zasedání zastupitelstva města.

Potom výroční volební členská schůze pokračovala – řídila ji Libuše Topinková a Helena Žáková. Rozsáhlou zprávu o naší činnosti za rok 2013 přednesla předsedkyně L. Topinková. Letošní schůze byla po třech letech volební. Ve výboru nastala změna. Ze zdravotních důvodů odstoupila z výboru Vlasta Veselská a Marie Homolková. Nahradila je Jarmila Fialová a Jaroslava Ježová. Průběh schůze, volby, usnesení jsou zachyceny v zápisu ze schůze.

Text a foto: Helena Žáková, ZO SDČR Nové Město n. M.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *