V areálu Jablunkovského lesa bylo veselo

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Svaz důchodců ČR, Krajská rada Moranskoslezského kraje, člen Krajské rady seniorů Moravskoslezského kraje a Jednota dὂchodcov na Slovensku zorganizovali program setkání na hranici.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Celá akce byla pod záštitou Ing.Evy Richtrové a hejtmana MSK Miroslava Nováka. Ráno 9. 8. 2014 odjely dva autobusy s našimi členy Svazu důchodců ČR, do Jablunkovského lesa, kde se celá akce pořádala.

image005

Areál nás přivítal krásným slunečným počasím, posezení i stánky s občerstvením byly připraveny. Setkání oficiálně zahájila Zlatuška Paršová, předsedkyně KR SDČR MSK, která přivítala všechny hosty, zejména senátorku Ing. Evu Richtrovou, Ing. Oldřicha Pospíšila, předsedu SDČR, RSDr. Michala Kotiana, předsedu JDS Žilinského kraje, a všechny přítomné.

image007

Programem nás provázel Ing. Dalibor Kališ, který pozval na pódium jako první lidovou kapelu Bukoň z Jablunkova. Postupně vystoupili a zazpívaly pěvecký soubor Javorník, pěvecká skupina Salatín z Liptovských Sliačov, pěvecká skupina Priekopčanka, taneční skupina Beseda z O.- Poruby, taneční skupina Jiřinky z Paskova a Trio Seniors.

image009

Všechna vystoupení byla velmi pěkná a skupina Trio Seniors rozezpívala a roztančila celý areál. Potkali jsme staré známé, se kterými jsme se dlouho neviděli, seznámili jsme se s novými. Těšíme se na další setkání, jež se uskuteční příští rok na Slovensku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *