Využíváme nabídky magistrátu „Kladno seniorům“

    Magistrát města Kladna již druhým rokem finančně přispívá na volnočasové aktivity pro kladenské důchodce „Kladno seniorům“. Tato pomoc je našimi členy vítána a hojně využívána. Na  zakoupenou jednorázovou legitimaci v ceně 500,- Kč v příslušném roce mohou naši členové  navštěvovat různá cvičení v kladenské Sportovní hale, divadelní představení v divadle Lampion, různé kurzy, např. výuku angličtiny, plavání v bazénu atd. atd.

Této možnosti nevyužívají jenom členové z 1. místní organizace Svazu důchodců ČR Kladno, odkud jsou i fotografie., ale i další členové z 2. i 3. MO SDČR Kladno, dále i důchodci z Územní organizace Svazu diabetiků Kladno a několika dalších  kladenských proseniorských organizací. Jsme rádi, že magistrát města Kladna se ke kladenským důchodcům chová velmi vstřícně. Primátor Ing. Dan Jiránek nebo jeho náměstci navštěvují pravidelně i besedy v našich organizacích a máme tak i přímé informace o dění v našem městě.

Magistrát Statutárního města Kladna jde vstřícným přístupem k seniorům příkladem i dalším městům v ČR, za což zastupitelům i Radě města Kladna patří naše poděkování.

Fotografie a podklady k článku připravili – Marta Šlinská a Michal Šlinský z 1. místní organizace SDČR Kladno.

Hana Němcová, místopředsedkyně Svazu důchodců ČR

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *