Zahájení činnosti Klubu seniorů v Novém Městě na Moravě po letní přestávce

    Naše první setkání po prázdninách jsme naplánovali na 1. 9. 2014. Vzhledem k nejistému počasí jsme zavrhli návrh na pálení ohně a raději si zajistili prostory Penzionu Vrchovina a dohodli se s harmonikářem p. Dostálem.

Začátek byl stanoven na 15. hodinu, ale mnozí přišli výrazně dříve. V 15 hodin zahájila celou akci pí. předsedkyně Topinková, která všechny seznámila s programem na měsíc září i s připravovanou oslavou Mezinárodního dne seniorů a zájezdem do Chrudimi. Obojí bude v měsíci říjnu, ale je dobré, když jsou členové informováni s předstihem. Členové se též dozvěděli, že jsme podpořili Horácké muzeum v jeho snaze vybudovat v budově výtah. Milou povinností bylo pogratulovat panu Hofmanovi k životnímu jubileu a MUDr. Komínkové a Jiřímu Hubáčkovi poslat přání.

Potom už se pan Dostál chopil harmoniky a jedna písnička střídala druhou. Zpívali jsme, někteří i tančili, nálada byla skvělá. Překvapením pro členy byla opečená klobása, kterou nám připravili zaměstnanci restaurace.

Zamýšleli jsme  setkání ukončit v 17 hod, ale nikomu ze 42 přítomných členů se domů nechtělo, vymýšleli jsme nové a nové písničky, proto byl konec až v 17.45.

Celá akce byla velmi zdařilá, jen více takových příjemných setkání!

Libuše Topinková, ZO Svazu důchodců ČR Nové Město na Mor.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *