Zážitky z wellness pobytu v hotelu MAS v Sezimově Ústí

    Vážení přátelé, jestlipak jste někdy navštívili hotel MAS v Sezimově Ústí a využili jejich nabídky Wellness pobytu.

Já a moje kamarádka jsme měly to štěstí, že jsme si to mohly vyzkoušet. Byl to úžasný týden. Nejen, že nám přálo počasí, ale potkaly jsme spoustu milých lidiček. Sezimovo Ústí je krásné, čisťoučké městečko. Nikde po ulicích žádné smetí, žádné naplivané žvýkačky po zemi, nikde jsme nepotkaly kouřící děti . Úžasné, jen samá zeleň a parky. Nádhera.

V hotelu nás mile přivítali, předali klíče od pěkného čisťoučkého pokoje. Večer byla schůzka, kde nás seznámili s tím, co nás v týdnu čeká. A nebylo toho málo. 13 lázeňských procedur – magnetoterapie, masáž, kyslíková terapie, zábal, suchá uhličitá koupel, cvičení, neomezený vstup do bazénu. Procedury si vybral každý podle svého. Každý den jsme na pokoj dostali lahev minerální vody. Na programu byl i výlet na Klokoty a do města Tábora. Večery jsme trávili na bowlingu, nebo jsme hráli Bingo, taky byla beseda o zdravém jídle a 2x jsme měli  taneční večer. Na tom závěrečném nám zatančily dívenky břišní tance, přišly mažoretky, losovalo se o týdenní pobyt na příští rok zdarma. Také jsme jako pozornost dostali na každý stůl láhev vína.

Kdo neměl chuť být ve společnosti, mohl se v pokoji v klidu dívat na televizi.

Byla tu i možnost koupení dalších výletů. My s kamarádkou jsme si vybraly celodenní výlet na Lipno nad Vltavou na Stezku v korunách stromů se zastávkou v Českém Krumlově. Já  osobně jsem měla trochu strach jestli to zvládnu. Jsem nedávno po operaci kyčle a tak jsem si nebyla jistá. Stezka je dlouhá 675 metrů a vysoká 40 metrů. Ale úplně v pohodě jsem to zvládla. Z věže se nám naskytl fantastický výhled, mimo jiné na Lipenské jezero, Novohradské hory a okolí Šumavy. Potom jsme ještě navštívili Český Krumlov. Byl nádherný sluneční den a tak jsme si to pořádně užili.

Potom už nám nezbývalo nic než se rozloučit a vrátit se do svých domovů. Někdo jel vlastním autem, někdo nádherným autobusem, který byl také v ceně pobytu.

Byl to úžasně prožitý týden, a proto se nás parta domluvila, že si to příští rok zopakujeme.

Doušová Libuše, Lidice

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *