Nečekané setkání členů MO SDČR Ostrava

Využili jsme nabídku rekreace v Tatranské Lomnici v mimosezónním období. Nejeli jsme s cestovní kanceláří, ale pobyt  jsme si zajistili přes internet a do hotelu se dopravili samostatně vlakem. RegioJet nás dovezl do Popradu a pak jsme již využili naši průkazku na vlak pro seniory nad 65 let. Ta umožňuje cestování vlakem  zdarma.

Již cestou vlakem jsme se kochali pohledem na zasněžené vrcholky hor.  Těšili jsme se na procházky, které využijeme ke keškování. Plán byl  připraven a byli jsme zvědavi jaké překvapení připraví počasí a zda bude stačit naše fyzická kondice.  Hotel Morava je po částečné rekonstrukci, každý pokoj má své příslušenství. Měli jsme zaplacenou polopenzi, ale hotel nabízí i bezplatný polední bufet s polévkou a chlebem.

Po příchodu do hotelu Morava v Tatranské Lomnici jsme byli velmi překvapeni, když jsme potkali vedoucího ZO 12 Martinov – Pavla Klímka. Zjistili jsme, že jsou tady na stejném pobytu s cestovní kanceláři  M.L.K. Nakonec u večeře se nás sešlo z naší MO SDČR Ostrava,  osm členů. Čtyři se ZO 12 Marinov, dva členové se ZO 05 Turisté a dva členové se ZO 07 Kačeři. Bylo to nečekané setkání. Na zájezdě do Zakopaného jsme udělali společné foto.

MO SDČR Ostrava

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *