Beseda v Domově pro seniory Lukov

Svaz důchodců ČR Zlínského kraje uspořádal dne 16. září 2015 besedu za účasti náměstkyně ministryně MPSV Mgr. Jany Hanzlíkové, dále předsedy Krajské rady Svazu důchodců ČR Zlínského kraje pana Rudolfa Dočkálka, předsedy Svazu pro tělesně postižené, o.s. Zlínského kraje Mgr. Jana Uherky a obyvatel Domova pro seniory Lukov.

Jednání proběhlo na vysoké úrovni. Paní náměstkyně při besedě zodpověděla všechny otázky přítomných obyvatel Domova pro seniory. Byla seznámena s prostředím a provedena celým Domovem seniorů. Vyjádřila spokojenost jak s průběhem besedy, tak i s prostředím, ve kterém senioři žijí a poskytovanými službami domova. O průběhu besedy se vyjádřili pochvalně všichni zúčastnění. Paní náměstkyni patří velké poděkování, že si ve svém pracovním vytížení našla čas na besedu se seniory v našem kraji a věnovala pozornost jejich každodenním starostem i radostem.

Před besedou v Domově pro seniory v Lukově, jmenované předsedy a paní náměstkyni přijal hejtman Zlínského kraje MVDr. Stanislav Mišák ve své kanceláři. Panu hejtmanovi taktéž patří velké poděkování za jeho podporu  naší práce pro důchodce Zlínského kraje.

Rudolf Dočkálek
předseda Krajské rady SDČR  Zlínského kraje

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *