Krajský Den Seniorů v Petřkovicích

Krajská rada Svazu důchodců ČR Moravskoslezského kraje uskutečnila 3. 10.  2015 již 11. ročník Dne seniorů a to v Kulturním domě v Ostravě Petřkovicích.
Záštitu převzal senátor PČR pan Ing. Jiří Carbol a starosta obce Petřkovice pan Ivo Mikulica. Pan senátor byl po celou dobu konání přítomen a rovněž se na požádání paní Zlatušky Paršové předsedkyně  KR SDČR MSK zapojil do předávání Pamětních listů vyhodnoceným členům. Pan starosta Mikulica zajistil svého zástupce pana Rudolfa Šmuhlu.
Po zahájení vystoupily děti z MŠ Petřkovice se svým programem, který  pozorně sledovali všichni přítomní účastníci spolu s doprovodem dětí.
11. ročník Dne seniorů byl zároveň oslavou 25. výročí Svazu důchodců ČR. Z rukou předsedkyně KR SDČR MSK a senátora pana Ing. Jiřího Carbola obdrželo 51 účastníků Pamětní list za aktivní práci pro členy Svazu důchodců ČR z toho našich 28 jednotlivců a pěvecký soubor Novobělské babičky.
Po předání ocenění následoval kulturní program, ve kterém vystoupily Mažoretky z Horní Lhoty a taneční soubor COUNTRY GIRLS z Petřkovic.

Zapsala:Anna Pinterová,  členka  výboru

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *