Doba seniorů

image001

Doba seniorů

PRVNÍ NOVINY ČESKÝCH SENIORŮ

– šéfredaktor: ing. Lenka Desatová
– každý měsíc 32 stran plných informací, rad a zajímavostí

 ČASOPIS DOBA SENIORŮ JE I VAŠÍM ČASOPISEM! CHCETE SE PODÍLET NA JEHO TVORBĚ? NEVÁHEJTE A POSÍLEJTE SVÉ PŘÍSPĚVKY POSÍLEJTE NA EMAIL DOBASENIORU@EMAIL.CZ NEBO NA ADRESU REDAKCE nám. W. Churchilla 2, 130 00 Praha 3, Žižkov.

KVĚTNOVÁ DOBA SENIORŮ PRÁVĚ V PRODEJI

Co najdete v aktuální Době seniorů?

Navázali jsme spolupráci s Českou správou sociálního zabezpečení, první díl její poradny najdete v tomto čísle. Pokud budete mít na nové partnery jakékoli dotazy, neváhejte a posílejte je na redakční mail či na adresu redakce. Rádi je předáme a odborníci, kteří s námi spolupracují, na ně rádi odpovědí. Připravujeme také poradnu na téma léků, bylinek, potravinových doplňků a vzájemné kombinace těchto přípravků, chystá se i poradenství finanční. Věříme, že informace, které v nich najdete, budou pro vás i vaše blízké přínosem.

Další změnou – byť ne tak výraznou, je nový mail naší redakce, a to: dobasenioru@rscr.cz. Od tohoto vydání prosím zasílejte své podněty, příspěvky a připomínky na tuto mailovou adresu. Děkujeme.

Kromě zmíněných poraden najdete také informace o tom, jaké služby poskytují poradny pro seniory v jednotlivých krajích. Je to jedna ze služeb, které Rada seniorů poskytuje zdarma, neváhejte ji proto využít. Čeká vás také rozhovor s pražskou primátorkou Adrianou Krnáčovou. Dozvíte se o koníčku jménem filokartie a v seriálu o tom, co dali Češi světu, jsme tentokráte zabrousili k fenoménu, který pravděpodobně nemá ve světě obdoby – k postavě „českého génia“ Járy Cimrmana.

To a ještě mnohem více na vás čeká na našich stránkách. Tak příjemnou zábavu!

Lenka Desatová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *